Ananas/citron

Aromatizované čaje přinášejí do světa čajů obměnu. Tato vybraná indická směs chutná jako ovocný čajový koktejl složený z nejrůznějších plodů s mimořádnou vůní ananasu a citronu. Zázvor, kardamom a kokosové hoblinky šíří úžasnou vůni. Ideální i jako ledový čaj.

Příprava

sypaný čaj

1 mírně plná čajová lžička na šálek, zalijte vroucí vodou.

Doba louhování 3–5 minut

Pyramidový sáček

1 pyramidový sáček na 250–300 ml vody ideálně do malé konvičky nebo do čajové sklenice Dallmayr, zalijte vroucí vodou.

Doba louhování 3–5 minut

Tip
K přípravě ledového čaje doporučujeme nalít 1/2 l horkého silného čaje na 1/2 l ledových kostek a následně osladit podle chuti.

Skladování

Čaj je choulostivý přírodní výrobek. Proto jej skladujte na chladném a suchém místě mimo silně aromatické produkty. Dobře uzavíratelné čajové dózy jsou ideální ke skladování nebo jako drobný dárek pro milovníky čaje.

Složení

Sypaný čaj

 

Černý čaj, citronová tráva, kandované kousky ananasu (ananas, cukr), kousky jablek, pomerančová kůra, kousky zázvoru, kardamom, kokosové hoblinky, aroma, červený rybíz, květy slunečnice

Pyramidový sáček

 

Černý čaj, kousky zázvoru, pomerančová kůra, citronová tráva, kousky jablek, kokosové hoblinky, kandované kousky ananasu (ananas, cukr), aroma, květy slunečnic, červený rybíz, kardamom


Co chcete nyní udělat?


Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.