Ananas/zázvor

Jihoafrický čaj rooibos je mírně nasládlý a má příjemnou a jemnou chuť. Neobsahuje kofein, proto ideálně hasí žízeň a chutná mladým lidem i starší generaci. Tato svěží ovocná varianta je obohacena ananasem a kousky zázvoru, kousky papáji dodávají čaji exotický nádech, zázvor mu propůjčuje mírně povzbuzující účinky. Výborně chutná i chlazený. Vyzkoušejte tento čaj jak osvěžující ledový nápoj.

Příprava

1 mírně plná čajová lžička na šálek, zalijte vroucí vodou.

Doba louhování 5 minut

Tip
K přípravě ledového čaje doporučujeme nalít 1/2 l horkého silného čaje na 1/2 l ledových kostek a následně osladit podle chuti.

Skladování

Čaj je choulostivý přírodní výrobek. Proto jej skladujte na chladném a suchém místě mimo silně aromatické produkty. Dobře uzavíratelné čajové dózy jsou ideální ke skladování nebo jako drobný dárek pro milovníky čaje.

Složení

Zelený čaj rooibos, kousky zázvoru, kandované kousky ananasu (ananas, cukr), kandované kousky papáji (papája, cukr), plátky květu slunečnice, aroma


Co chcete nyní udělat?


Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.