Bouquet

Vybraná směs bylinných čajů Bouquet obsahuje meduňku, mátu peprnou, měsíček lékařský, černý sléz, zavinutku podvojnou, chrpu polní, heřmánek, bazalku, řebříček pižmový, levanduli a kousky šípkové růže. Tato kompozice má mimořádný bouquet, ovocně opulentní, a přesto jemně aromatický, a je ideálním průvodcem po celý den.

<div/>

Slunce jižního Tyrolska ve vašem šálku 

Na slunných svazích údolí Etschtal rostou alpské byliny používané pro speciální bylinné čaje Dallmayr. Jsou pečlivě ručně vybírány, šetrně sušeny a míchány. Listy a květy jsou náročně zpracovávány v celku. Díky tomu zůstává zcela zachována chuť, obsažené látky a aroma. Jihotyrolské bylinné čaje se vyznačují mimořádně vysokou kvalitou. Z tohoto důvodu je jejich množství každou sezónu velmi omezené. Náš odborník na čaje Rudolf Krapf připravil kompozici vybraných alpských bylin tak, aby vzniklo pět různých čajových směsí s různými účinky, od osvěžujících až po uklidňující. 

Příprava

1 zarovnaná polévková lžíce na šálek, zalijte vroucí vodou.

Doba louhování 5–8 minut

Náš tip: Bylinný čaj, který pijete z porcelánového šálku, ještě lépe rozvíjí své krásné aroma.

Skladování

Čaj je choulostivý přírodní výrobek. Proto jej skladujte na chladném a suchém místě mimo silně aromatické produkty. Dobře uzavíratelné čajové dózy jsou ideální ke skladování nebo jako drobný dárek pro milovníky čaje.

Složení

Meduňka, máta peprná, měsíček lékařský, černý sléz, zavinutka podvojná, chrpa polní, heřmánek, bazalka, řebříček pižmový, levandule a kousky šípkové růže


Co chcete nyní udělat?


Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.