Grand Cru č. 111
Assam Goldspitzen
TGFBOP

Provincie Assam na severovýchodě Indie je největší souvislou oblastí na zemi, na které se pěstuje čaj. Velmi vydatné čaje z Assamu se vyznačují kořeněnou sladovou chutí. Od června se sklízí nejlepší čaje Assam Second Flush.

K dosažení špičkové kvality je sbírán pouze nový výhonek a první dva lístky, které jsou následně sušeny. Proto tento výběr obsahuje mimořádně velké množství lístků se zlatožlutou špičkou. Ceněný čaj s delikátním květem a silnou a tmavou barvou.

Nejvyšší kvalita čaje. Grand Cru znamená „vysoká rostlina“. V rámci našeho sortimentu Grand Cru nabízíme výběr exkluzivních čajů, které pocházejí z plantáží s typickým charakterem jejich polohy. Nabízíme je formou jednoodrůdových čajů Grand Cru. Proto se může chuť rok od roku mírně lišit.

Příprava

1 zarovnaná čajová lžička na šálek, zalijte vroucí vodou. Doba louhování 3–4 minuty

Náš tip

 

Vychutnejte si čaj Assam tradičním východofríským způsobem se smetanou a kandysem

Skladování

Čaj je choulostivý přírodní výrobek. Proto jej skladujte na chladném a suchém místě mimo silně aromatické produkty. Dobře uzavíratelné čajové dózy jsou ideální ke skladování nebo jako drobný dárek pro milovníky čaje.

Složení

Černý čaj


Co chcete nyní udělat?


Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.