Grand Cru č. 113
First Flush Darjeeling
SFTGFOP1

Mezi znalci čaje je považován za nejjemnější čaj světa. Nejlepší čaje rostou ve sluncem zaplavených vysokohorských plantážích do 2 300 metrů nad mořem na himálajských svazích. V půli března začíná pouze několik málo týdnů trvající sběr čaje First Flush. Ušlechtilé rostliny, které jsou zde pěstovány, se vyznačují mimořádným květinovým aroma. Na světových trzích jsou velmi ceněné. Do exkluzivního sortimentu čajů Dallmayr Grand Cru jsou zařazeny pouze nejlepší čaje.

Nejvyšší kvalita čaje. Grand Cru znamená „vysoká rostlina“. V rámci našeho sortimentu Grand Cru nabízíme výběr exkluzivních čajů, které pocházejí z plantáží s typickým charakterem jejich polohy. Nabízíme je formou jednoodrůdových čajů Grand Cru. Proto se může chuť rok od roku mírně lišit.

Příprava

1 plná čajová lžička na šálek, zalijte vroucí vodou.

Doba louhování 4 minuty

Skladování

Čaj je choulostivý přírodní výrobek. Proto jej skladujte na chladném a suchém místě mimo silně aromatické produkty. Dobře uzavíratelné čajové dózy jsou ideální ke skladování nebo jako drobný dárek pro milovníky čaje.

Složení

Černý čaj


Co chcete nyní udělat?


Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.