Grand Cru č. 120
Highgrown
Tea of Ceylon

Roční obdobní na Cejlonu, dnešní Srí Lance, jsou určována monzunem. Během suchého monzunu, takzvaného období studeného počasí, jsou sklízeny nejjemnější lístky cejlonského čaje tak, jak jej doposud nazývají znalci čaje. Nejlepší čaje rostou v distriktu Uva v poloze až 1 600 metrů nad mořem. Vyznačují se svou vysoce aromatickou jemně trpkou chutí. Mimořádně pečlivě vybrané čajové speciality pro nejvyšší požadavky.

Distrikt Uva patří k nejlepším pěstitelským oblastem Srí Lanky. Rostou zde silné, ušlechtilé a mimořádně aromatické cejlonské čaje.

Nejvyšší kvalita čaje. Grand Cru znamená „vysoká rostlina“. V rámci našeho sortimentu Grand Cru nabízíme výběr exkluzivních čajů, které pocházejí z plantáží s typickým charakterem jejich polohy. Nabízíme je formou jednoodrůdových čajů Grand Cru. Proto se může chuť rok od roku mírně lišit.

Příprava

1 zarovnaná čajová lžička na šálek, zalijte vroucí vodou.

Doba louhování 3 minuty

Skladování

Čaj je choulostivý přírodní výrobek. Proto jej skladujte na chladném a suchém místě mimo silně aromatické produkty. Dobře uzavíratelné čajové dózy jsou ideální ke skladování nebo jako drobný dárek pro milovníky čaje.

Složení

Černý čaj


Co chcete nyní udělat?


Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.