Grand Cru č. 121
Second Flush Darjeeling
SFTGFOP1

Darjeeling Second Flush jsou čaje, které jsou sbírány na začátku léta. Čaje Second Flush mají o něco silnější chuť a výraznější aroma než čaje First Flush z jarního sběru. Sezóna je velmi krátká a špičkové kvality dosáhne jen několik málo beden čaje – jsou to raritní čaje, které jsou na světovém trhu vyhledávány. Vysoce aromatická poupata čajových lístků jsou porovnatelná s nejušlechtilejšími víny.

Nejvyšší kvalita čaje. Grand Cru znamená „vysoká rostlina“. V rámci našeho sortimentu Grand Cru nabízíme výběr exkluzivních čajů, které pocházejí z plantáží s typickým charakterem jejich polohy. Nabízíme je formou jednoodrůdových čajů Grand Cru. Proto se může chuť rok od roku mírně lišit.

Příprava

1 plná čajová lžička na šálek, zalijte vroucí vodou.

Doba louhování 4 minuty

Skladování

Čaj je choulostivý přírodní výrobek. Proto jej skladujte na chladném a suchém místě mimo silně aromatické produkty. Dobře uzavíratelné čajové dózy jsou ideální ke skladování nebo jako drobný dárek pro milovníky čaje.

Složení

Černý čaj


Co chcete nyní udělat?


Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.