Snídaňový čaj

Vybraná směs bylin pod názvem Snídaňový čaj obsahuje mátu peprnou, meduňku, šalvěj, měsíček lékařský, řebříček pižmový a chrpu polní. Tím vzniká plné aroma, svěží bylinná vůně oživuje a osvěžuje a přináší ten nejlepší start do nového dne.

Slunce jižního Tyrolska ve vašem šálku

Na slunných svazích údolí Etschtal rostou alpské byliny používané pro speciální bylinné čaje Dallmayr. Jsou pečlivě ručně vybírány, šetrně sušeny a míchány. Listy a květy jsou náročně zpracovávány v celku. Díky tomu zůstává zcela zachována chuť, obsažené látky a aroma. Jihotyrolské bylinné čaje se vyznačují mimořádně vysokou kvalitou. Z tohoto důvodu je jejich množství každou sezónu velmi omezené. Náš odborník na čaje Rudolf Krapf připravil kompozici vybraných alpských bylin tak, aby vzniklo pět různých čajových směsí s různými účinky, od osvěžujících až po uklidňující.

Příprava

1 zarovnaná polévková lžíce na šálek, zalijte vroucí vodou.

Doba louhování 5–8 minut

Náš tip: Bylinný čaj, který pijete z porcelánového šálku, ještě lépe rozvíjí své krásné aroma.

Skladování

Čaj je choulostivý přírodní výrobek. Proto jej skladujte na chladném a suchém místě mimo silně aromatické produkty. Dobře uzavíratelné čajové dózy jsou ideální ke skladování nebo jako drobný dárek pro milovníky čaje.

Složení

Máta peprná, meduňka, šalvěj, měsíček lékařský, řebříček pižmový, chrpa polní


Co chcete nyní udělat?


Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.