Večerní čaj

Vybraná směs bylin Večerní čaj obsahuje meduňku lékařskou, mátu peprnou, měsíček lékařský, sléz, chrpu polní, heřmánek, řebříček pižmový a levanduli. Směs má harmonické jemně členité aroma a uklidňující účinky. 

<div/>

Slunce jižního Tyrolska ve vašem šálku 

Na slunných svazích údolí Etschtal rostou alpské byliny používané pro speciální bylinné čaje Dallmayr. Jsou pečlivě ručně vybírány, šetrně sušeny a míchány. Listy a květy jsou náročně zpracovávány v celku. Díky tomu zůstává zcela zachována chuť, obsažené látky a aroma. Jihotyrolské bylinné čaje se vyznačují mimořádně vysokou kvalitou. Z tohoto důvodu je jejich množství každou sezónu velmi omezené. Náš odborník na čaje Rudolf Krapf připravil kompozici vybraných alpských bylin tak, aby vzniklo pět různých čajových směsí s různými účinky, od osvěžujících až po uklidňující. 

Příprava

1 zarovnaná polévková lžíce na šálek, zalijte vroucí vodou.

Doba louhování 5–8 minut

Náš tip: Bylinný čaj, který pijete z porcelánového šálku, ještě lépe rozvíjí své krásné aroma.

Skladování

Čaj je choulostivý přírodní výrobek. Proto jej skladujte na chladném a suchém místě mimo silně aromatické produkty. Dobře uzavíratelné čajové dózy jsou ideální ke skladování nebo jako drobný dárek pro milovníky čaje.

Složení

Meduňka, máta peprná, měsíček lékařský, sléz, chrpa polní, heřmánek, řebříček pižmový, levandule


Co chcete nyní udělat?


Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.