Dallmayr Classic

Oceňovaná klasika

Z vybrané provenience kávy se díky umění pražení značky Dallmayr
stává dokonalá prvotřídní káva. Technologie pražení kávy Dallmayr se zachováním plného aroma dává kávě Dallmayr Classic silnou a aromatickou chuť.
Perfektní kompozice kávy ideální pro každou příležitost.

Kávu Dallmayr Classic najdete v provedení s 500 gramy hydrolyzovaných rostlinných proteinů (HVP), ale také v podobě porcované kávy v sáčcích pro extra dlouhý požitek pro všechny přátele kávy, kteří rádi nakupují do zásoby.

Dallmayr Classic na cestě k úspěchu – 3x oceněná káva

  • Výrobek roku 2013: Dallmayr Classic je jasným vítězem ve skupině zboží káva/čaj/kakao v každoročně anketě spotřebitelů magazínu „Lebensmittel Praxis“.
  • „Test podle Racha“: Televizní kuchař Christian Rach doporučil v lednu 2013 kávu Dallmayr Classic a propůjčil jí pečeť „Rach-getestet“ (test podle Racha).
  • HIT 2012: V anketě pro prodejce potravin pořádané magazínem „Lebensmittel Praxis“ v roce 2012 vybralo 850 nejlepších respondentů z oblasti prodejců potravin v Německu kávu Dallmayr Classic za „hit roku“.

Co chcete nyní udělat?

k chuťovému profilu
k chuťovému profilu

CREMA
D'ORO

TV SPOT

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.