Již 50 let
jako na dovolené

Ti, kteří spojují značku Dallmayr vždy jen s filtrovanou kávou, znají jen jednu naši stránku. Máme za sebou dlouholetou tradici spojenou s kávou espresso. Možná je to proto, že Mnichov sám sebe rád považuje za nejsevernější italské město. Jako hold italskému prostředí vznikla již v roce 1964 naše řada Dallmayr Espresso Monaco.

Tehdy objevovali němečtí turisté Itálii – a s ní i fenomén espresso bar. Turisté ze „země filtrované kávy“ se poprvé setkali s „malou černou kávou“. Brzy se z espressa stala součást dovolené v Itálii stejně jako slunce a moře.

Typicky italské. Typický Dallmayr.

Již více než 50 let přináší řada Dallmayr Espresso Monaco „dolce vita“ do našich šálků. V tomto espressu se spojuje italská kultura kávy s typickou vůní Dallmayr: Ušlechtilá zrna arabiky jsou dlouho a intenzivně opatrně pražena originální italskou metodou. Dallmayr Espresso Monaco má čistou chuť jako cappuccino nebo jako latte macchiato.


Co chcete nyní udělat?


Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.