Dallmayr Prodomo

Dokonale zušlechtěná
špičková kvalita

Málokterá jiná značka se zapsala do chuti kávy celých generací tak silně jako Dallmayr prodomo.

Ještě dnes mnozí básní o „jejich prodomo“. Turisté neopustí dům lahůdek Dallmayr v Mnichově, aniž by si neodnesli alespoň jedno balení jako suvenýr. Káva se zde ručně nabírá z cenných váz z nymfenburského porcelánu a odvažuje na starožitných dvouramenných vahách.

Celou řadu výrobků Dallmayr prodomo završuje varianta bez kofeinu a také přírodní jemná varianta.

Náš nový spot prodomo

Divoce rostoucí v pralese

V kávě Dallmayr prodomo se vybrané odrůdy kávy pěstované v horských pěstitelských oblastech Asie, Afriky, Jižní a Střední Ameriky spojují do dokonale vyvážené špičkové směsi. 

Typickou chuť vytváří především arabika pocházející z úrodných jižních provincií Etiopie – kolébky kávy. Na zdejších vysočinách se sklízejí kávové třešně, které rostou převážně divoce v pralese nebo na malých zemědělských plantážích. Po sklizni se „promývají“ speciální metodou, což surovou kávu ještě více zušlechťuje.

 

Čistá kvalita – arabika

Uměním je docílit vždy stejného chuťového profilu, který tolik oceňují milovníci Dallmayr prodomo, a to i přes různé výnosy sběru. Našim vysokým požadavkům zůstáváme věrni: 100% kvalita – arabika.

 

Melodie prodomo

Káva Dallmayr, a především pak prodomo, mají již po desetiletí své místo v televizních spotech. Mimořádně známé jsou díky nezaměnitelné melodii Dallmayr. Přináší vůni čerstvě pražené kávy přímo k vám domů.

 

 

<div/>

<div/>

Poslechněte si melodii značky Dallmayr

00:00 00:00 00:00
  • Dallmayr Melodie

Co chcete nyní udělat?

k chuťovému profilu
Koupit prodomo v e-shopu

Dallmayr prodomo
i jako přirozeně jemná a bezkofeinová káva

Etiopie
sběr kávy

Etiopský
kávový obřad

Zážitek z čaje
Tak degustují profesionálové

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.