Výběr káv Dallmayr

Klasika
mnichovského
kávového ráje

Dallmayr v srdci Mnichova patří k pamětihodnostem města. Rok co rok navštíví zhruba 1,4 milionu zahraničních návštěvníků a ještě jednou tolik mnichovských zákazníků historickou Gewölbehalle. Naše sídlo přitahuje zájem milovníků kávy z celého světa. Je tu pro všechny, kteří si chtějí vychutnat mimořádnou atmosféru a ochotně poskytované služby na vlastní kůži.

Vybrané pochutiny pěstované v souladu se zásadami trvalé udržitelnosti

Vůně kávy vás zavede přímo do oddělení kávy. Zde vám nabídneme kromě našich obecně oblíbených značek také vybrané klenoty. Tyto klenoty najdete v obchodech jen zřídka, protože tyto kávy jsou dostupné pouze v malých množstvích. K nim patří die výběr káv, dva mimořádné výběry a tři druhově čisté původní kávy z exkluzivních pěstitelských oblastí v Africe, Latinské Americe a Asii.

Ethiopian Crown, Dyawa Antara a Antigua Tarrazu byly pěstovány v souladu s pravidly trvalé udržitelnosti a jsou držiteli pečeti UTZ Certified.

 

Dyawa Antara

Křížem krážem za kávou po východní Asii
odkaz, který později není vidět

Ethiopian Crown

Špičková moka z etiopských horských lesů
Odkaz, který později není vidět

San Sebastian

Přestávka na kávu na plantáži Finca
odkaz, který později není vidět

Antigua Tarrazu

Ceněné kávy z Guatemaly a Kostariky
odkaz, který později není vidět

Sigri Estate

Gurmánská káva z „ostrova rajských ptáků“
odkaz, který později není vidět

Čerstvě pražená káva z exkluzivních porcelánových váz

Zhruba před 40 lety jsme vytvořili výběr speciálně pro naše oddělení kávy v našem lahůdkářství Delikatessenhaus. Ještě dnes je nákup této klasiky zážitkem: Naši zaměstnanci nabírají zrna z cenných váz na kávu známých z televizní reklamy. Tyto vázy byly ručně vyrobeny z nejjemnějšího porcelánu v roce 1950 u příležitosti obnovení naší firmy v nymfenburské porcelánové manufaktuře. Malíř profesor Robert Raab navrhl exotické motivy z rostlinné a živočišné říše.

Všech pět druhů získáte každý den čerstvě pražené, zvážené na antických mincířích a pečlivě ručně balené. V závislosti na upřednostňovaném způsobu přípravy vám kávu nameleme na přání najemno nebo nahrubo. Tři druhy kávy vám nabídneme v elegantních ozdobných dózách. Kliknutím na balení zahájíte svou cestu za kávou…

Návštěva na plantáži

Pojďte s námi na plantáž a seznamte se s farmami, na kterých pro vás pěstujeme vybranou kávu s certifikátem UTZ. Stačí zadat čárový kód a číslo šarže z balení nebo dózy.