Nejlepší z nejlepších

Přestávka na kávu v kanceláři – malý okamžik potěšení. S načerpanou energií jde pak práce opět od ruky. Vychutnat však lze pouze to, co opravdu chutná. Proto je pro nás kvalita kávy na prvním místě.

Používáme výhradně nejkvalitnější odrůdy kávy pěstované v nejvěhlasnějších horských pěstitelských oblastech světa. Naši odborníci vybírají surovou kávu s jemným citem a velkými zkušenostmi. Kávová zrna se poté šetrně zpracovávají pro profesionální použití v automatech na kávu a jejich příprava se dokončuje špičkovým pražením v provozech Dallmayr.

Specializujeme se na espresso a café crème z celých zrn, které vás příjemně překvapí sametově jemnou konzistencí pěny crema. Rovněž naše mleté pražené kávy a jemně rozpustné druhy splní díky své vynikající kvalitě každé vaše přání.

Bio pro kanceláře

Kdo by se chtěl u kávy vědomě rozhodnout pro ekologické aspekty, může tak nyní učinit díky Dallmayr Via Verde také v kanceláři. Jak espresso, tak i café crème jsou pěstované ekologicky a byly vyznamenány pečetí Fairtrade.


Biokáva

Via Verde

Rozpustné speciality

Rozpustné speciality

Pražená káva


Mletá pražená káva

Dallmayr capsa

Pro váš kávovar Nespresso®*
na dallmayr capsa


Kontaktujte

poradce Dallmayr Vending & Office

Kontaktní formulář

 

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.