RODILÝ ITAL

Krátká vzpruha nebo dlouhé latte macchiato

Tyto kompozice tvoří vybraná kávová zrna z nejlepších pěstitelských oblastí světa. Druhy surové kávy jsou pečlivě vybírány, vzájemně vyladěny a šetrně praženy. Jen tak se dokonale rozvine aroma, chuť a hustá konzistence pěny crema.

Espresso Palazzo

Aromatické a silné

Výjimečná směs nejjemnější kávy arabika a malého podílu vysoce kvalitní kávy robusta se vyznačuje jemným karamelovým charakterem se silně doznívající chutí. Ideální také pro cappuccino nebo latte macchiato.

Espresso Classico

Plná a ryzí chuť

Pražením dotmava vzniká intenzivní a těžká konzistence a také plné a čisté aroma Dallmayr Espresso Classico. Ideální také pro cappuccino nebo latte macchiato.

Espresso Monaco

Úžasně plné a jemně trpké

Jeho čokoládové aroma s lehkým citrusovým nádechem činí Dallmayr Espresso Monaco nezaměnitelné. Ušlechtilá kávová specialita nejvyšší kvality.

100% arabika.

Espresso Gusto Bar

silné a s malou kyselostí

Vybraná a silně pražená kávová zrna se v kávě Dallmayr Espresso Gusto Bar spojují v silné espresso. Toto složení s extrémně nízkou kyselostí si vás podmaní svou těžkou, plnou konzistencí. Intenzivní aroma je završeno lehkým nádechem medu a čokolády.Kontaktujte

poradce Dallmayr Vending & Office

Kontaktní formulář

 

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.