CHUTNÁ KLASIKA

Pečlivě vybráno. Elegantně vyvážená.

Tyto špičkové směsi spojují různé druhy kávy z nejlepších pěstitelských oblastí světa. Jsou jemně pražené a mleté pro speciální použití v automatech na čerstvě spařenou kávu. Nezaměnitelné aroma a dokonalá chuť nadchnou i ty nejnáročnější milovníky kávy.

Gastromator

Silná akořeněná

Ideální pro všechny, kteří preferují požitek spíše ze silnějších druhů kávy: Dallmayr Gastromator. Výjimečný proces pražení způsobuje její mimořádnou vydatnost.

 

Gastromator Spezial

Silná a aromatická

Dallmayr Gastromator Spezial se chuťově pohybuje mezi kávou Dallmayr Gastromator a Gastromat Supra Mokka. Také tento velmi kvalitní druh je ideální pro použití v automatech na čerstvě spařenou kávu.

 

Gastromat Supra Mokka

Silná, kořeněná a aromatická

Pečlivě vybrané druhy surových kávových zrn jsou pro Dallmayr Gastromat Supra Mokka šetrně praženy speciálním postupem. Díky tomu vzniká mimořádně intenzivní chuť.

100% arabika

Hotelová směs

Přírodně jemná a aromatická

Vysokohorské odrůdy kávy pro vybranou hotelovou směs Dallmayr pocházejí z těch nejlepších pěstitelských oblastí Střední Ameriky a Asie. Přitom se spojují přírodní jemné druhy do jedinečného chuťového prožitku.

100% arabika

Mokka Spezial

Plné aroma a květinový nádech

Ušlechtilé etiopské špičkové kávy arabika propůjčují této kávě její nezaměnitelný kořeněný charakter. Mírně květinová chuť s vysokou plností a vyváženým aroma.

100% arabika

HM-Spezial

Přírodně jemná a aromatická

V této špičkové směsi se spojují přírodní jemné druhy do jedinečného chuťového prožitku. Harmonicky vyvážená, s výrazným pražením.

100% arabika

Piazza

Jemná a aromatická

Dallmayr Piazza je mistrně vyvážená směs nejjemnější, přirozeně lahodné vysokohorské kávy arabika. V této kávové specialitě se rozvíjí lahodná a plná chuť šetrně pražených zrn. Aromatický a přirozeně jemný požitek z kávy Dallmayr.

100% arabikaOur website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.