Automaticky jemná a vydatná

Kávu, čaj, mléko a kakao obdržíte rovněž jako jemně rozpustné speciality Dallmayr. Jsou vyrobeny z nejlepších surovin a vyznačují se vynikající chutí.

Dobré sypké vlastnosti a přesné vydatné dávkování tvoří z kávy ryzí požitek. Po přidání vody se naše instantní speciality okamžitě dokonale rozpustí. Ideální pro všechny automaty na teplé nápoje Dallmayr.

Dallmayr Classic Gold

Kořeněná a intenzivní

Silné pražení vybraných klasických odrůd kávy a také výrobní metoda šetrná k aroma vytvářejí zaoblený a intenzivní chuťový obraz.

Dallmayr Classic Gold

Lahodná a jemná

Výběr nejjemnějších druhů káv z nejlepších pěstitelských oblastí Jižní Ameriky v harmonickém celku. Díky mírnému pražení a zpracování šetrnému k aroma je zaručen jedinečný chuťový zážitek.

Dallmayr Topping

S typickou chutí mléka

Nepostradatelná pro milovníky kávy s mlékem: Dallmayr Topping vytvoří z kávy café au lait a z espressa cappuccino nebo latte macchiato. Pěna je mimořádně jemně pórovitá, hustá a trvanlivá.

 

Dallmayr Crema di Latte

Prémiová mléčná pěna – ideální pro cappuccino a latte macchiato

Crema di Latte promění espresso v nádherně krémové cappuccino nebo latte macchiato. Prémiová mléčná pěna chutná jako čerstvé mléko: Tvoří ji sušené odstředěné mléko bohaté na vápník. Neobsahuje další přísady, jako například cukr. Jako granulát je Crema di Latte velmi dobře sypká a rychle rozpustná.

Dallmayr Kaffeeweißer

S jemným nádechem smetany do kávy

Příjemná chuť smetany zjemní každou kávu. Díky své vynikající vyluhovatelnosti je Dallmayr Kaffeeweißer mimořádně vydatná.

Dallmayr Cappuccino

Povzbuzující aromatická s hustou mléčnou pěnou

Nejoblíbenější plnivo z produkce Dallmayr. Cappuccino, jak má být: s intenzivní chutí díky podílu kávy 8,9 procenta – příjemně sladké a nádherně plné s lehkým nádechem kakaa.

Dallmayr Kakao

Plná chuť – ani příliš sladká, ani příliš drsná

Kakao Dallmayr se vyznačuje intenzivní čokoládovou chutí – harmonicky vyvážené mlékem a cukrem. Skvělý požitek plné chuti.

Dallmayr citronový čaj

Osvěžující a povzbuzující

Citronový čaj Dallmayr v sobě spojuje vybraný černý čaj s čerstvou chutí zralých citronů. Ideální pro uhašení žízně, chutná stejně dobře horký i studený.Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.