Všechny dotazy ohledně kávy
zaškrtněte nyní!

Hledáte všestranného dodavatele pro zásobování vaší firmy kávou a čajem, který splní vaše individuální přání? Dallmayr Vending & Office je specialistou na skvělý požitek z kávy na pracovišti, ať již v malé firmě, nebo ve velkém koncernu. Žádná jiná společnost nemůže stavět na zkušenostech, které sahají od pěstování přes pražení až k poskytování služeb.

 

Přejete si kompetentně a kompletně poradit, jaký automat na kávu je pro vaše potřeby ideální?

Díky našim dlouholetým zkušenostem a vynikajícím vztahům s renomovanými výrobci jsme schopni doporučit velikost a typ automatu přímo podle spotřeby a požadavků ve vaší firmě: od přístroje na přípravu espressa až po kompletní automat na studené nápoje a snacky.

Hledáte výhradního partnera pro všechny potřeby týkající se požitku z kávy?

Jako poskytovatel kompletních služeb se postaráme o automat, dodáme vám vhodnou kávu vždy vysoké kvality Dallmayr a na přání převezmeme starosti o doplňování podle potřeby, čištění a technický servis vašich přístrojů.

 

Uvažujete o vlastním platebním systému ve vaší kantýně nebo u vašeho automatu?

Náš systém na karty Dallmayr umožňující pohodlné a bezpečné bezhotovostní platby u automatů je možné integrovat rychle a jednoduše kdekoliv.

Chcete, aby vaše automaty fungovaly stále bezvadně?

Náš servis dorazí rychle přímo na místo. Pobočka je také ve vaší blízkosti.

Důležité:

Dallmayr Vending & Office nabízí vše, co patří k přestávce na kávu, a to přímo z jedné ruky.

Máte další dotazy? Přejete si nezávaznou konzultaci?

Kliknutím sem nás přímo kontaktujete.

Kontaktujte

poradce Dallmayr Vending & Office

+41 (0) 800 555 800

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.