Tradice čajů u společnosti Dallmayr

Nákup s nádechem exotiky

Jako jediná pražírna kávy má společnost Dallmayr již déle než 100 let také zkušenosti s čajem. Již na konci 19. století kupovala společnost cenné čajové lístky od ruských obchodníků. Počátkem 30. let 20. století bylo v mnichovském sídle zhruba současně se zavedením oddělení kávy zřízeno také oddělení čaje, které zde setrvalo dodnes.


Objevte svůj oblíbený druh

Najděte svého osobního čajového favorita.

 

Sortiment

Sypaný, pyramida nebo nálevový sáček?

Jakým způsobem si nejraději připravujete svůj šálek čaje?

 

Způsob přípravy


Od špičkových směsí z ručně malovaných váz až po praktické porcované čaje v sáčcích

Prvních 22 druhů, které měla společnost Dallmayr ve svém programu, je ještě v současnosti nabízeno z drahých váz vyrobených v nymfenburské porcelánové manufaktuře a váženo na antických mincířích. V našem oddělení čajů vám na gram přesně připravíme vaši osobní oblíbenou směs. 

Sortiment čajů Dallmayr zahrnuje 115 různých druhů. Kromě klasických čajových specialit z Indie, Cejlonu (Srí Lanky) a Číny nabízíme celou řadu skutečně raritních čajů. Srdce každého milovníka čaje zaplesá nad bílým čajem, polofermentovanými čaji Oolong, čínským kouřovým čajem, vybranými zelenými čaji a bylinnými poklady jižního Tyrolska. Každé přání najde svou odezvu v širokém výběru aromatizovaného černého čaje, zeleného čaje, čajů Rooibos a ovocných čajů.

Můžete vybírat z jemných sypaných čajů, čajů v ušlechtilých pyramidových sáčcích a z praktických porcovaných čajů. Sortiment doplňuje stylové příslušenství spojené s perfektním „teatime“, od filtrů na čaj až po ušlechtilý čajový servis, a současně nabízí každému milovníku čaje vhodné vybavení k tomu, aby příjemně a stylově strávil svou chvilku s čajem.

<div/>

ZÁŽITEK ESPRESSO
TIPY OD
PROFESIONÁLA

TEA TIME
V KANCELÁŘI

Zážitek z čaje
Tak degustují profesionálové

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.