Kávové zrnko

Velký cit
pro výjimečnost

Tajemství nezaměnitelného charakteru kávy Dallmayr spočívá již v surové kávě: Používáme výhradně nejkvalitnější odrůdy kávy pěstované v nejvěhlasnějších horských pěstitelských oblastech světa. Našimi nejdůležitějšími dodavateli jsou Etiopie, Papua-Nová Guinea, Kolumbie a Brazílie.

Cesta kávových zrn je dlouhá. Naši nákupčí kávy pečlivě hlídají stále stejně vysokou kvalitu a přesně sledují cestu zrn z místa jejich původu až na prodejní pult.


Svět naší značky

Ponořte se do rozmanitosti.

Značky kávy

Způsoby přípravy

Najděte si vhodnou kávu podle vaší chuti

Příprava

Záruka kvality

Objevte to nejlepší z nejlepšího
Záruka kvality

Udržitelný rozvoj

Přečtěte si, kde a jak se angažujeme
Udržitelný rozvoj

Co možná nevíte o kávě

Získejte všechny informace o kávě
Co možná nevíte o kávě


Rodinné podniky namísto velkých plantáží

Zrna kávy arabika z hornatých oblastí Etiopie tvoří základ téměř všech druhů káv Dallmayr. V této východoafrické zemi panuje ideální souhra úrodné půdy, nadmořské výšky a podnebí. Také dnes se sklízí třešně z kávovníků, které rostou divoce v pralese nebo v malých zemědělských plantážích.

Kvalita od zrna až po šálek

Naši odborníci se v rámci úzkého kontaktu se zemědělci přesvědčují sami přímo na místě. Již podle kávových třešní na keřích lze usuzovat, jakou kvalitu budou mít zrna a nakonec i šálek kávy. Naši odborníci kupují pouze takovou kávu, která pomalu plně dozrává v klimaticky preferovaných horských polohách a je pečlivě sklízena a zpracována. Kávové třešně se poté speciální metodou „promývají“, což vede k dalšímu zušlechťování surové kávy.

Degustace kávy

Je hezké, že existuje něco tak dobrého

Naši odborníci v Německu testují až 400 šálků kávy denně, aby vyzkoušeli různé dodávky a stanovili směsi. Úkolem je i přes kolísající výsledky sklizně dosahovat u jednotlivých druhů stále stejného chuťového profilu Dallmayr. Díky tomu můžeme zaručit, že například váš šálek prodomo nebo Crema d'Oro bude chutnat stále stejně.

Prostě
pyramida!

Požitek v kanceláři
Žádejte informace právě teď!

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.