Větve tvoří
korunu

Alois Dallmayr nebo krátce Dallmayr je velký obchod s delikatesami v srdci Mnichova s déle než 300 lety tradice a současně jedna z nejznámějších německých značek kávy. Pod touto střechou dnes sídlí čtyři různé podniky. Číst dále

Tradiční podnik je dodnes v majetku rodiny a člení se na obchodní oblasti delikatesy a gastronomie, Party & Catering, káva a čaj a Vending & Office. „Ten Dallmayr“ v Mnichově je institucí města, ročně přitáhne zhruba tři miliony domácích i turistů celého světa.

Obchodní divize delikatesy a gastronomie, Party & Catering vede Georg Randlkofer, Wolfgang Wille je potom odpovědným za chod divizí káva a čaj a Vending & Office. Oba jsou společníci s ručením osobním majetkem zastřešující společnosti Alois Dallmayr.

Společnost zaměstnává cca 2.500 zaměstnanců po celém světě, z toho zhruba 1 700 v Německu. Společnost Dallmayr vyrobí v pěti výrobnách v Německu ročně cca 46 000 tun pražené kávy: Mnichov, Berlín, Braunschweig, Brémy a Dortmund. Obchodní divize Vending & Office je činná ve 14 zemích Evropy a ve Spojených arabských emirátech. V rámci trhu dodává společnost Dallmayr do celého Německa výrobky pro vysoce kvalitní gastronomie prostřednictvím dvou specializovaných dceřiných společností: Azul Kaffee v Brémách a Heimbs Kaffee v Braunschweigu.


Podnikněte cestu časem s Dallmayrem až do roku 1700

Historie

Projděte se naším lahůdkářstvím
v Mnichově

Sídlo v Mnichově

Objevte jemné rozdíly s láskou k detailu

Filozofie kvality

Kontaktujte naše tiskové oddělení.

Zprávy a tisk

Zažádejte o zaměstnání a staňte se členy našeho týmu

Žádost o zaměstnání


Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.