Úžasný svět rozmanitosti


Zdi zdobí mohutná paroží a všude najdete lákavé kulinářské pochoutky. Příklad: Dobroty ze studeného i teplého bufetu připravuje více než 70 kuchařů a do pultů se průběžně dostává čerstvé zboží. Pečlivě plněné pralinky a ručně vyráběná čokoláda pochází z vlastní manufaktury. Znalci vína zde najdou svůj ráj. Milovníci čaje se každý rok těší na jaro, až dorazí z Darjeelingu první sběr.

Studna s raky
Svět dárků

Aroma výjimečnosti

Zaměstnanci firmy se nezaměřují pouze na exkluzivní nabídku zboží, ale také na zaujetí smyslů. V dárkovém oddělení nabízíme ušlechtilé doplňky ze skla, porcelánu a stříbra ve vkusném balení samostatně nebo v kombinaci s vybranými delikatesami.

Nevyčerpatelný zdroj dárkové inspirace

 

Uprostřed stojí známá studna Dallmayr. Generace Mnichovanů zde udiveně stály už jako děti a sledovaly stejně jako dnes živé raky ve vodě. Každá místnost, každé oddělení prozradí své určení svou vůní. A především známé oddělení kávy se svými cennými vázami z nymfenburské porcelánové manufaktury.

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.