Velké umění kávy v malých kapslích

Šest fascinujících druhů s jedinečným charakterem. Každá krabička obsahuje 10 aromatických kapslí. Vyrobeno ve společnosti Dallmayr v Německu.

 

* značka třetí firmy

Espresso Barista

Výrazné espreso s hustou lískovooříškovou pěnou a jemným nádechem kakaa. Je jeho tajemstvím je trpělivost: Žádné jiné capsa espreso se nepraží delší dobu a nemá tak měkkou chuť, téměř bez kyselosti.

Intenzita8
DruhEspresso
Balení po10 ks

Lungo Belluno

Sametově měkká, vyvážená arabika. Živá souhra aromat vanilky, a jemných květinových a oříškových tónů rozmazluje jazyk a nabízí mimořádný požitek. Jemná, čistá a měkká.

Intenzita5
DruhLungo
Balení po10 ks

Espresso Artigiano

Espreso z čisté arabiky z nejlepších horských oblastí Kolumbie, Keni a Brazílie. Komplexní ovocné tóny se spojují s oříškovými akcenty a tvoří prvotřídní intenzivní espreso z arabiky.

Intenzita7
DruhEspresso
Balení po10 ks

Lungo Azzurro

Vyvážená směs kávy arabika a nádechem robusty. V úvodu vyzařuje vůni čokolády a lahodné tóny sladu. V závěru vibrují tóny cedrového dřeva a citronu. Nádherný zážitek z chuti.

Intenzita8
DruhLungo
Balení po10 ks

Espresso Ristretto

Plný intenzivní zážitek z espresa. Každý šálek obsahuje celou škálu aromat, jako je například černý rybíz a hřebíček. Jemná stopa robusty přidává tóny karamelu a hořké čokolády. Perfektní jako Ristretto.

Intenzita10
DruhEspresso
Balení po10 ks

Espresso Indian Sundara

 

Původní káva z Indie - ušlechtilá zrna arabiky s jemnou příchutí robusty. Slabá kyselina a měkká chuť, s příjemnými tóny pražení a jemným aroma lékořice a pepře.

UTZ certifikát prokazuje, že káva je vyráběna udržitelným způsobem.

Intenzita7
DruhEspresso
Balení po10 ks

Lungo Mild Roast

Přirozeně jemné kávy získávají světlým pražením elegantní, hravé spektrum aromat, které připomíná med a ovocné tóny, s jemným citrusovým zabarvením. Perfektní jako čisté Lungo.

Intenzita4
DruhLungo
Balení po10 ks

Espresso Dark Roast

Tmavá, dlouho pražená východoafrická zrna arabiky zajišťují mimořádně intenzivní požitek z chuti. Plná a silná s dlouhotrvajícím dozvukem. Perfektně se v ní uplatňují aromata černého rybízu, hořké čokolády a pražených mandlí.

Intenzita11
DruhEspresso
Balení po10 ks

Espresso Decaffeinato

Rafinovaná špičková směs arabiky pražená způsobem typickým pro espreso. Aroma svádí tóny pražených lískových oříšků, cedrového dřeva a pepře. Zvučný výraz i bez kofeinu.

Intenzita6
DruhEspresso
Balení po10 ks

Lungo Ethiopia

Udržitelným způsobem pěstovaná původní káva z Etiopie, domoviny kávy arabika. Sbíraná ručně a následně šetrně zpracovaná. Typická intenzivní souhra aromat z květinových a kořeněných tónů.

Intenzita4
DruhLungo
Balení po10 ks


Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.