Dokonalost z jedné ruky

Díky nápaditosti, prozíravosti a kvalitě se firma Dallmayr v Mnichově v roce 1900 vypracovala mezi dvorní dodavatele. Od té doby patří tato rodinná firma k nejvyhlášenějším lahůdkářstvím Evropy. Ve stejném duchu se od roku 1960 vypracoval také Dallmayr Vending & Office na předního poskytovatele v Německu – se zastoupeními v Rakousku, Francii, Švýcarsku, východoevropských zemích a v arabském světě.

Automaticky dobrý hned od začátku

Vše začalo ve chvíli, kdy asi před 50 lety jeden zákazník přivezl z USA svým zákazníkům automaty na teplé nápoje. Když se ukázalo, že pro tento typ zásobování kávou nejsou tradiční produkty vhodné, rozpoznal Dallmayr potenciál pro inovativní obchodní myšlenku: V průkopnickém duchu jsme vyvinuli plniva vhodná pro automaty a převzali dlouhodobě servis, plnění a údržbu zařízení. Tak vznikla divize Dallmayr Vending & Office.

V současné době stále více firem spoléhá na profesionální a časově úsporné dodávky kávy. Ať se jedná o malou kancelář, nebo velký koncern, díky Dallmayr Vending & Office jste kompletně zajištěni. Naše zkušenosti sahají od kávového zrna přes jeho pražení až po kompletní servis automatů.

Kontaktujte

poradce Dallmayr Vending & Office

Kontaktní formulář

 

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.